• Reklam
VEKİL KUYUCUOĞLU DA AÇILIŞA KATILDI

VEKİL KUYUCUOĞLU DA AÇILIŞA KATILDI

CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, Silifke Belediyesi'nin hizmete açtığı Sayağzı Mesire Alanı açılış töreninde yaptığı konuşma sırasında, “Belediye başkanı arkadaşlarımız, CHP’li belediyelerin neler yapabileceğini, sosyal demokrat belediyeciliğin hizmet anlayışını çok güzel örneklerle sergiliyorlar” dedi.

12 Eylül 2017 - 13:43

CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, Silifke Belediyesi tarafından hizmete açılan Sayağzı Mesire Alanı’nın açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Belediye başkanı arkadaşlarımız, CHP’li belediyelerin neler yapabileceğini, sosyal demokrat belediyeciliğin hizmet anlayışını çok güzel örneklerle sergiliyorlar” dedi.

Özel ve güzel bir günde açılışımızı yapıyoruz. Bugün; 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu ve Benim iki büyük eserim var; “biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi” diyen sevgili Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin 94. Kuruluş yıldönümü.

94 Yıllık ulu çınarın bir mensubu olarak ülkemizin laik, demokratik, hukuk devletinin devamı ve M. Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyete ulaşmak için çalışacağız. Yeni bir Cumhuriyet kurma heveslilerine de, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete hep birlikte sahip çıkarak geçit vermeyeceğiz.” dedi.  

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, Mersin merkezde ve ilçelerde çeşitli etkinlik ve açılışlara katıldı.

CHP’nin 94. Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliğe katılan Kuyucuoğlu, SHP’nin son genel başkanı, eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın ile birlikte Haçova Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Kuyucuoğlu, Kilikya Nehir Derneği’nce düzenlenen Gadir Hum Bayramı etkinliği ile eski belediye başkanlarından Kaya Mutlu’nun mezarı başında yapılan anmaya da katıldı.

Silifke Belediyesi’nce yeniden düzenlenen ve halkın hizmetine açılan Sayağzı Mesire Alanı’nın açılış törenine de katılan Kuyucuoğlu burada Silifkelilere hitap etti.

Kuyucuoğlu, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ve ekibini, şehrin gürültüsünden uzak, ailece vakit geçirilebilecek bir yaşam alanını ilçeye kazandırdıkları için tebrik etti.

Kuyucuoğlu, “Tüm hemşerilerimizi çoluk çocuk, ailece burada piknik yapmaya ve dinlenmeye davet ediyorum. Gerçekten yeşili ve Göksu Nehri manzarasıyla muhteşem bir mesire alanı olmuş. Böyle bir kente de böyle güzel hizmetler yakışır. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, belediyemize ve başkanımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yerel yönetimlerin sosyal demokratlar açısından önemine işaret eden Kuyucuoğlu, “Başta Mersin’deki başkanlarımız olmak üzere yurdun dört bir yanındaki belediye başkanı arkadaşlarımız, CHP’li belediyelerin neler yapabileceğini, sosyal demokrat belediyeciliğin hizmet anlayışını çok güzel örneklerle sergiliyorlar. Belediye başkanlarının şehirlerinde yaşam kalitesini yükseltebileceğini biliyoruz. Umut ediyorum ki sosyal demokrat belediyecilik anlayışını en kısa zamanda tüm Mersin’de hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Bu haber 500 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019  Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
2019 Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
Hisarcıklıoğlu ve Bakan Pekcan İş Dünyası İstişare Toplantısında Buluştu
Hisarcıklıoğlu ve Bakan Pekcan İş Dünyası İstişare...