• Reklam
Vekil Bünyamin Uçar, ’Birlik ve beraberliğimiz daim olsun’...

Vekil Bünyamin Uçar, 'Birlik ve beraberliğimiz daim olsun' dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Silifke İlçe Örgütü, uzun bir aradan sonra ilk kez yeni bir parti binasına kavuşmanın sevincini yaşadı, partililer ile vatandaşlarda çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı mevcut ilçe Başkanı Bünyamin Uçar’a teşekkür etti.

12 Eylül 2017 - 14:05

Cumhuriyet Halk Partisi Silifke İlçe Örgütü, uzun yıllardan sonra ilk kez yeni bir parti binasına kavuşmanın sevincini yaşarken, partililer ile vatandaşlarda çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı mevcut ilçe Başkanı Bünyamin Uçar’a teşekkür ettiler.

Başkan Uçar’ın genç, çalışkan ve parti tabanından gelmesiyle birlikte partiyi toplama, bütünleştirme ve kaynaştırma adına önemli katkıları ve hizmetlerinin olduğunu ifade eden partililer, “Başkanımıza özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Delegesiyle, partilileriyle ve bu partiye yıllarını vermiş ilçe başkanları olsun, meclis üyeleri olsun her zaman yanımızda ve bizlerle beraber. Cenazemizde, düğünümüzde, asker eğlencemizde, davetlerde veyahut etkinliklerde... Her zaman halimizi ve hatırımızı soran bir ilçe başkanı. Bundan dolayı çalışmalarını beğeniyor, genç ve çalışkan kişiliğinden dolayı yolunun açık olmasını temenni ediyoruz” diye konuştular.

UÇAR, ‘YOLUMUZ AÇIK, AYDINLIĞIMIZ GÜNEŞ OLSUN’

Birlik ve beraberliğe vurgu yapan CHP İlçe Başkanı Bünyamin Uçar, ‘Birlik ve beraberliğe her zamankinden çok ihtiyacımız var. Diktaya, ayrımcılığa ve zorbalığa karşı mücadelemiz devam edecek.  CHP dün olduğu gibi bugün de birliğimizin ve beraberliğimizin teminatı olacaktır. Demokrasimizin teminatı olan demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti ilkesinin Türkiye için ne kadar yaşamsal olduğu gün geçtikçe daha fazla kanıtlanmaktadır. Çağdaş, demokratik, laik, hukuk devleti korunarak birlik ve beraberliğimiz artarak devam etmelidir. Üzülerek söylemem gerekiyor ki günümüzde barışla, adaletle, özgürlükle eş anlama gelmesi gereken Anadolu ne yazık ki, sönen ocaklar, gözyaşı döken analar, evlat acısı çeken babalarla anılır hale geldi. Biz teröre ve şiddete asla geçit vermemeliyiz. Biz barış diyeceğiz, insanlık diyeceğiz, birlikte huzur içinde yaşamak diyeceğiz. Her şeyden önce Türkiye diyeceğiz. Yolumuz açık, birlik ve beraberliğimiz daim olsun ’dedi.

Bu haber 629 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019  Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
2019 Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
Hisarcıklıoğlu ve Bakan Pekcan İş Dünyası İstişare Toplantısında Buluştu
Hisarcıklıoğlu ve Bakan Pekcan İş Dünyası İstişare...