• Reklam
Silifke Belediyesi Akkum yollarını asfalta kavuşturdu

Silifke Belediyesi Akkum yollarını asfalta kavuşturdu

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Narlıkuyu Mahallesi Akkum mevkiinde yapılan asfaltlama çalışmalarını inceleyerek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

19 Haziran 2017 - 12:37

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Narlıkuyu Mahallesi Akkum mevkiinde yapılan asfaltlama çalışmalarını inceleyerek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Fen İşleri Müdürlüğü ve saha yetkilileri ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Turgut, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak, çalışmalara yön verecek yeni talimatlar verdi.

Yetki alanlarında bulunan bütün yollarda ve mahallelerde asfaltlama ve parke çalışması yapacaklarının altını çizen Başkan Mustafa Turgut, "Hemşerilerimize daha rahat ve huzurlu bir Silifke yaratmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Yol, çevre düzenlemesi, temizlik ve asfaltlama konusundaki çalışmalarımız devam ediyor. Hemşerilerimiz ile birlikte çözüm üretip hep birlikte çalışıyoruz. Amacımız kentimizin her noktasını en iyi hizmetlere kavuşturmaktır.

Her mahallemizin aciliyet duyduğu eksiklikleri bir bir tamamlamaya ve sırasıyla asfalt yol yapımını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Mahallelerimizde gördüğümüz memnuniyet bizi mutlu ediyor. 2 grup olarak çalışan asfalt ekibimiz geç saatlere kadar mesai yaparak, kısa sürede her mahallemizde çalışmalarını sürdürecekler.

2017 yılı hizmet çalışmalarımızın yoğun olarak devam edeceği bir yıl olacak. Merkez mahallelerimizle birlikte eskiden köy olan şimdi mahalle statüsüne geçen yerlere de hızlı bir şekilde hizmetlerimizi götürüyoruz ve götürmeye devam edeceğiz. Halkımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

AKKUM SAKİNLERİNDEN SİLİFKE BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Mahalle merkezi ve ara sokaklarda yapılan asfalt çalışmalarının kendilerini çok memnun ettiğini belirten mahalle sakinleri ise, “Mahallemizin uzun zamandır bozuk olan yolları belediye başkanımızın talimatıyla hızlı bir şekilde yapılıyor. Vatandaşlarımızı kışın çamurdan yazın tozdan kurtardığı için mahalle sakinleri olarak kendisine ve tüm emeği geçen ekibine teşekkür ediyoruz. Akkum sakinleri olarak çok mutlu ve memnun olduk” diye konuştular.

Bu haber 1168 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
2019  Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
2019 Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç