• Reklam
Paylaşarak Çoğalan İyiliğin Haftası

Paylaşarak Çoğalan İyiliğin Haftası

Dijital bağışı Türkiye'ye tanıtan BKM Express, 2018'in son haftasını Bağış Haftası'na dönüştürüyor. Bundan sonra geleneksel hale gelecek olan Bağış Haftası'nda kullanıcılar 30 Aralık tarihine kadar uygulama üzerinde bulunan 26 farklı sivil toplum kuruluşundan herhangi birine bağış yaparken, BKM Express de ek bağışta bulunarak sosyal sorumluluk bilincini kullanıcılarıyla birlikte yükseltiyor.

27 Aralık 2018 - 13:48

Ülkemizde dijital bağışın öncülüğünü yapan ve bu kültürün yaygınlaşması için çalışmalar yürüten Türkiye'nin Dijital Cüzdanı BKM Express, 2018 yılının son haftasını “BKM Express Bağış Haftası”na dönüştürerek kullanıcılarını bağış yapmaya çağırıyor. Bundan sonra geleneksel hale gelecek olan BKM Express Bağış Haftası sayesinde BKM Express kullanıcıları 26 farklı sivil toplum kuruluşuna BKM Express web sitesinden QR kod ve ödeme linki aracılığıyla ya da BKM Express mobil uygulaması üzerinden bağış yapabiliyor. 30 Aralık'a kadar, kullanıcıların yaptığı her bağış tutarı kadar BKM tarafından da üst limiti 10 TL olmak üzere ek bağış yapılıyor. BKM Express Bağış Haftası, sosyal medya aracılığıyla da tanıtılıyor.
 
Sivil toplum ile STK'lar arasında köprüler kurarak sosyal sorumluluk bilincini yükseltmeyi ve bağış kültürünü dijitalleştirmeyi misyon edinen BKM Express, dijital bağış özelliğiyle Kasım 2018 sonu itibariyle 250 vakıf ve derneğe 6,1 milyon TL bağış yapılmasına aracılık etti.

Bu haber 208 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
2019  Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
2019 Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç