ANKARA'DA HALKIN MAĞAZASI YAŞATILIYOR "YENİ SÜMER TEKSTİL"

Yıllardır sattığı ürünlerin kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla hizmet veren bir mağaza. Vatandaşın kesesini düşünen, bazı unutulmuş geleneklerin halen yaşatılmaya çalışıldığı bir dükkan. Halkın mağazasıyız sloganıyla yola çıkmış, yıllarca çizgisinden ayrılmamış düşük kar paylarıyla hizmet veren bu işletmenin adı Yeni Sümer Tekstil.


ANKARA'DA HALKIN MAĞAZASI YAŞATILIYOR

Annelerimizin, evlerimizi daha güzel hale getirmeye çalışırken dişinden tırnağından artırırak yaptığı alışverişlerin ne kadar bereketli olduğunu herkes çok iyi bilir. Burası da öyle bir yer. Çocukları bilmez belki bu alışverişin nereden yapıldığını. Hele ki AVM'ler bu kadar yayılmışken yeni neslin haberi olmaz böyle işletmelerden. Yıllardır sattığı ürünlerin kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla hizmet veren bir mağaza, yerini markalara kaptırır. Ama burası öyle değil. 

Vatandaşın kesesini düşünen, bazı unutulmuş geleneklerin halen yaşatılmaya çalışıldığı bir dükkan. Yorgan sırımalık kumaşlardan, seccade işlemelik etaminlere, havlu, çamaşır, pantolon, nevresimler, içerisi cıvıl cıvıl.

"Yün yorgan kullanan kaldı mı" "Sahi kaldı mı etek diktirmek için kumaş alan?" Dedirten bir mağaza. Hem de o fiyatlara. Halkın mağazasıyız sloganıyla yola çıkmış, yıllarca çizgisinden ayrılmamış düşük kar paylarıyla hizmet veren bu işletmenin adı Yeni Sümer Tekstil. 

Yol Tarifi İçin tıklayınız.