• Reklam
GÜVENEVLER REKREASYON ALANINA KAVUŞUYOR

GÜVENEVLER REKREASYON ALANINA KAVUŞUYOR

Yenişehir Belediyesi’nin 2017 yılı içerisinde gerçekleştireceği projelerinden biri olan “Güvenevler Rekreasyon Alanı''nın yapımı devam ediyor.

27 Şubat 2017 - 15:05

Yenişehir Belediyesi’nin 2017 yılı projeleri arasında yer alan “Güvenevler  Rekreasyon Alanı''nın yapımı Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerince gerçekleştiriliyor. Güvenevler mahallesinde 1970-1972-1987 sokakları arasında kalan 8.000 m2 lik alan içerisinde 2 adet halı saha, 4 adet soyunma odası, büfe, otopark ve yeşil alanlar bulunacak.

 “Yenişehir Belediyesi olarak bir çok başarılı projeye imza attık diyen Başkan İbrahim Genç; çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik olan projelerimizi bir bir hayata geçirmek için gün sayıyoruz. Bu projemiz için genç nüfusun yoğun olarak yasadığı yerler tespit edildi, ayrıca vatandaşlarımızdan gelen yoğun talepler de dikkate alınarak Güvenevler Rekreasyon Alanının yapımına başlandı. Amacımız Yenişehir’in her mahallesinde bu tür alanları çoğaltarak, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spora yönlendirmek olacaktır.

Yenişehir ilçemizi her alanda olduğu gibi spor  alanında da lider bir kent yapma gayreti içerisindeyiz. Yaptığımız ve yapacak olduğumuz tüm projelerimizi bugüne değil önümüzdeki yıllara yönelik olmasına özen gösteriyoruz. Çocuklarımız ve Gençlerimizin yaşam standartlarını yükseltebilmek amacıyla yapmış olduğumuz bu projeler artarak devam edecektir” dedi. 

Kaynak: Yenişehir Belediyesi
Bu haber 343 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
2019  Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
2019 Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç