• Reklam
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ YENİ İMAR YOLLARI AÇIYOR

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ YENİ İMAR YOLLARI AÇIYOR

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yeni imar yolları açma çalışmalarına devam ediyor. Ekipler son olarak Adanalıoğlu, Çay ve Çilek Mahallelerinde yol açma çalışması gerçekleştirirken, ihtiyaç duyulan alanlarda açılan yollar, ulaşım sıkıntısı çeken vatandaşlara kolaylık sağlıyor.

27 Şubat 2017 - 16:02

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yeni yol açma ve düzenleme programına hız verdi. Kentin 4 bir yanında yoğun mesai harcayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt kaplama, kaldırım imalatı gibi işlemlerinin yanı sıra imarlı yeni yol açma çalışmalarına da devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, son olarak Adanalıoğlu, Çay ve Çilek Mahallelerinde yeni yol açma işlemlerini tamamladı. Adanalıoğlu sahil yolu ile Çay Mahallesi 6405 Sokakta yol açma çalışmalarını tamamlayan ekipler, buradaki işlemlerin ardından Çilek Mahallesine geçti. Çilek Mahallesi 63119, 63123 ve 63125 Sokaklarda yol açma işlemlerini bitirdiler. Yeni açılan yollar, ulaşım sıkıntısı yaşayan bölge sakinlerine kolaylık sağlarken, vatandaşlar çalışmalarından ötürü Akdeniz Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

 

"Eksik kalan hizmetleri gidereceğiz"

 

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, Akdeniz'in altyapı hizmetleri bakımından oldukça geri kaldığına işaret etti. Mahallelerdeki eksikliklerin sahadaki teknik ekipleri tarafından tek tek tespit edildiğinin altını çizen Kaymakam ve Başkan Aktaş, "Belediyemizin kaynaklarını doğru zamanda doğru iş ve yatırımlara yönlendirmemiz gerekiyor. Bu çerçevede en acil ihtiyaç duyulan hizmetlere öncelik veriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz de sahadaki incelemeleri ve mahallelerden gelen talepler doğrultusunda bir program belirledi. İlçemizin eksik kalan hizmetlerini giderme noktasında her birimimiz gereken özen ve hassasiyeti gösterecektir. Akdeniz, ihtiyaç duyduğu tempolu çalışma ortamına her geçen gün bir adım daha yaklaşmaktadır" dedi. 

Kaynak: Akdeniz Belediyesi
Bu haber 936 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
BAŞKAN TUNA’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ
2019  Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç
2019 Sigarasız bir hayat için iyi bir başlangıç