BAKAN ELVAN, ŞEHİT POLİS MEMURU VEYSİ KAKİ İÇİN OKUTULAN...

BAKAN ELVAN, ŞEHİT POLİS MEMURU VEYSİ KAKİ İÇİN OKUTULAN MEVLİT PROGRAMINA KATILDI

Bakan Elvan; “Terör Örgütlerinin Kökü Kurutulana Kadar Mücadele Devam Edecektir”

27 Şubat 2017 - 15:20

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ilimizi ziyaret programı kapsamında, Şırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan Polis Memuru Veysi Kakı’nın şehadetinin seneyi devriyesi nedeniyle düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

 

Şehidin Menteş Mahallesi’ndeki baba evinde okutulan Mevlit programına Bakan Elvan’ın yanısıra, Vali Özdemir Çakacak, Milletvekilleri Ali Cumhur Taşkın ve Hacı Özkan, vali yardımcıları ve kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Fatih Erhan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, askeri ve mülki erkan, şehidin ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Bakan Elvan; “Terör Örgütlerinin Kökü Kurutulana Kadar Mücadele Devam Edecektir”

 

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Mevlid-i Şerif okunan ve şehidimizin aziz ruhuna dualar edilen mevlit programında şehidin babası Yılmaz Kaki ile birlikte dua eden Bakan Lütfi Elvan konuşmasında, hep birlikte bayrağımıza, milletimize ve ülkemize sahip çıkarak terör örgütlerinin tamamıyla kökü kurutulana kadar mücadelenin devam edeceğini söyledi.

 

Bakan Elvan; “3, 5 Metre Kar Altındaki İnlerine Dahi Güvenlik Güçlerimiz Giriyor ve Bu Hainleri Temizliyor”

 

Bakan Elvan konuşmasının devamında, terör örgütlerinin hiç bir zaman başarılı olamayacağını vurgulayarak, hem emniyet mensuplarımızın, hem de silahlı kuvvetlerimizin kar, kış demeden çok yoğun şekilde terör örgütlerine yönelik mücadelesini sürdürdüğü ifade ettikten sonra, “Artık onların 3, 5 metre kar altındaki inlerine dahi güvenlik güçlerimiz giriyor ve bu hainleri temizliyor. Emin olun ve kendinizi güvende hissedin. İnşallah kısa bir süre içerisinde de bunları neticelendireceğiz" dedi.

 

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Vali Özdemir Çakacak ve beraberindekiler; Mevlit sonrasında Toroslar ilçesi Halkkent Mahallesi’nde bulunan ve yapımı hızla devam eden Emir Sultan Camii’ne geçerek incelemelerde bulundu ve inşaatın son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Bu haber 759 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çukurova Rock Festivali 2018
Çukurova Rock Festivali 2018
KYK BORÇLARI SİLİNİYOR
KYK BORÇLARI SİLİNİYOR