Akdeniz Belediyesi’nden dar gelirli ailelere gıda yardımı

Akdeniz Belediyesi'nden dar gelirli ailelere gıda yardımı

Sosyal belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tutan Akdeniz Belediyesi, Ramazan ayında yardım seferberliği başlatarak, ilçe sınırları içerisinde yaşayan ve maddi durumu iyi olmayan ailelere gıda paketi dağıttı. Gerçekleştirdiği sosyal yardımlarla önem veren Akdeniz Belediyesi, yaptığı gıda yardımlarıyla da dar gelirli ailelerin yüzlerindeki tebessüm, evlerindeki huzura vesile olmaya devam ediyor.

19 Haziran 2017 - 13:01 - Güncelleme: 19 Haziran 2017 - 13:03

Akdeniz Belediyesi,  gerçekleştirdiği sosyal yardımlarla ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyor.

 

Sosyal belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tutan Akdeniz Belediyesi, Ramazan ayında yardım seferberliği başlatarak, ilçe sınırları içerisinde yaşayan ve maddi durumu iyi olmayan ailelere gıda paketi dağıttı. Gerçekleştirdiği sosyal yardımlarla önem veren  Akdeniz Belediyesi, yaptığı gıda yardımlarıyla da dar gelirli ailelerin yüzlerindeki tebessüm, evlerindeki huzura vesile olmaya devam ediyor.

 

Kadın ve Aile hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan geniş bir ekibin yürüttüğü çalışma kapsamında, ay boyunca dağıtılan gıda yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Akdeniz Beledisi yetkilileri tarafından hazırlanan ve içerisinde yağ, şeker, makarna, pirinç, bulgur, kuru fasulye, mercimek, şehriye, nohut, salça, zeytin ve çay gibi gıdaların bulunduğu ve her biri 20 kilo ağırlığındaki gıda kolileri, kalabalık bir ekip tarafından araçlar eşliğinde ve aynı anda farklı mahallelerde dağıtılarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

 

Yardım paketleri dağıtılırken ailelerin, özellikle de minik çocukların sevinci dikkat çekti. Mahalle muhtarları ise, yardıma muhtaç binlerce aileyi unutmayarak bu Ramazan ayında aileleri sevindirdiği için Akdeniz Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

Bu haber 936 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çukurova Rock Festivali 2018
Çukurova Rock Festivali 2018
KYK BORÇLARI SİLİNİYOR
KYK BORÇLARI SİLİNİYOR